• dýňová polévka ve vydlabané dýni

  Prostřeno v dýni

  , 0 komentářů

  Skalní milovníci dýňových pokrmů servírují výsledky svého kulinářského umění ve vydlabaných dýních. Proměnu dýně v originální polévkovou mísu či misku zvládnete snadno. Při přípravě některých pokrmů vám poslouží dýně dokonce jako pekáč. Jedinou nevýhodou tohoto nádobí je, že je určeno pouze k jednorázovému použití.

 • pohled skrz lupu děti baví

  Než skončí prázdniny aneb zahrada hrou

  , 0 komentářů

  Konec prázdnin už je na dohled a mnoho školáků tráví své poslední prázdninové dny doma. Nucené opakování jakékoli školní látky bývá pro děti nekonečně otravné, ale od televizorů či počítačů se někdy jen nerady odpoutávají. Pro inspiraci nabízíme fotografie, které napoví, jak ty, které už pískoviště nebaví, zaujmout.

 • Květy leknínů přitáhnou pozornost k vodní hladině.

  Znásobte svou zahradu zrcadlením

  , 0 komentářů

  Efekt zrcadlení za příznivého světla a vhodného umístění umocní výrazné tvary a barvy v zahradě. A zdaleka se nemusí odrážet jen květy leknínů nad hladinou zahradního jezírka.

 • Barvené šišky jako nevšední vánoční dekorace

  Nevšední dekorace ze šišek

  , 0 komentářů

  Na zahradě nebo při procházce v lese můžeme objevit rozmanité poklady. Mezi nimi zaujímají své místo i šišky, tradiční symbol Vánoc. Šišky jsou se svými specifickými vlastnostmi neuvěřitelně důmyslným přírodním materiálem a hodí se pro různé formy dekorování.

 • borůvková směs ve skleničce pro pečený čaj

  Vánoční pečený čaj aneb potěšení nejen sváteční

  , 0 komentářů

  V průběhu adventního období často zažíváme místo zamyšlení a zklidnění mysli v duchu tradičních náboženských zvyklostí spíše nervozitu. Uklízíme, nakupujeme a doháníme vše potřebné. Vánoční náladu však nemusíme odkládat až na Štědrý večer, můžeme si ji vytvořit už nyní. Nabízíme vám voňavý recept, který vás potěší a zahřeje na těle i na duši.

 • Zimní zahrada

  Přednosti zimní zahrady

  , 2 komentáře

  Jsme-li vlastníky rodinného domu, oceníme s nadcházejícím ochlazováním a příchodem zimních měsíců tzv. zimní zahradu. Co si představit pod pojmem „zimní zahrada“? Někdo si vybaví dočasný příbytek pro rostliny, které by na zahradě venku nepřečkaly chladné období, jiný estetickou zahradní stavbu, která může nahradit pergolu a dát vašemu domu nový rozměr.

 • stačí vybrat ty nejkrásnější listy

  Sólo pro podzimní listy

  , 0 komentářů

  Začal podzim, dny se krátí až překotným tempem. Proto vám nabízíme inspiraci, jak kus hřejivě teplých podzimních barev přinést domů. Stačí nasbírat pestře zbarvené listy a udělat si trochu času na tvoření.

 • vertikální zahrady mohou mít různé podoby

  Zelená vertikální inspirace

  , 2 komentáře

  Vertikální zahrady se stále častěji stávají součástí moderní architektury. Díky důmyslným konstrukcím a zavlažovacím systémům je možné ozelenit rozlehlé svislé plochy. Tyto luxusní dekorace nejčastěji zdobí banky, hotely či obchodní centra.

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK