• Jak na zdravý a hustý trávník

  Péče o trávník: Jak na zdravý a hustý trávník

  , 0 komentářů

  Optimálně udržovaný trávník je zelený, hustý a svěží. Aby tráva optimálně rostla, potřebuje pravidelnou péči – ta zahrnuje sekání, vertikutaci a hnojení. Jaké jsou konkrétní tipy pro skvělý trávník?

 • Ilustrace: bazeny-sulc.cz

  Začněte zahradní bazén řešit už teď

  , 0 komentářů

  Postavit si zahradní bazén zapuštěný do země může být skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít letní radovánky a osvěžení v pohodlí svého domova.

 • Ohřívejte bazén tepelným čerpadlem a koupejte se po celý rok

  Ohřívejte bazén tepelným čerpadlem a koupejte se po celý rok

  , 0 komentářů

  Máte doma bazén a rádi byste si prodloužili koupací sezonu? Tepelná čerpadla jsou stále populárnějším řešením pro tento účel, přinášejí totiž výhody v podobě efektivity a úspory energie. Jako každý jiný zdroje tepla ale má i své nevýhody. V tomto článku se proto podíváme na výhody a nevýhody používání tepelného čerpadla pro ohřev bazénu a jaké zařízení vybrat.

 • Jak se připravit na výpravu do divočiny - ilustrace: Pixabay.com

  Jak se připravit na výpravu do divočiny?

  , 0 komentářů

  Pobyt v divoké přírodě může být nejen vzrušujícím dobrodružstvím, ale také pořádnou výzvou. Bez ohledu na to, jestli jste outdoorový nadšenec nebo začátečník, správná příprava a výbava je klíčovým prvkem pro bezpečný pobyt v divočině. V tomto článku se podíváme na klíčové aspekty, které byste měli vzít v úvahu při plánování výpravy do divočiny.

 • Provoz bazénu: Je to drahá legrace?

  Provoz bazénu: Je to drahá legrace?

  , 0 komentářů

  Mít krásný bazén je snem mnoha rodin žijících v rodinných domech. Často však podcení náklady na jeho provoz, zejména na filtraci. Jak na to, abyste si mohli váš bazén užívat bez omezení, ale přitom neutratili zbytečně moc peněz z rodinného rozpočtu?

 • Připravte se na sucho a zadržujte vodu

  Klima se mění, připravte se na sucho a zadržujte vodu

  , 0 komentářů

  Sucho je jedním z největších problémů, které nás v budoucnosti čekají. Změny klimatu způsobují, že srážky jsou nepravidelné a nedostatečné. V létě se potýkáme s vysokými teplotami a nedostatkem vody pro zavlažování zahrady, napájení domácích zvířat nebo mytí auta. A naopak se setkáváme s přívalovými dešti, které zaplavují sklepy a kanalizace. Jak se tedy připravit na sucho a zároveň využít přebytečnou vodu?

 • Náklady na provoz bazénu

  Náklady na provoz bazénu

  , 0 komentářů

  Mít krásný bazén je snem mnoha rodin žijících v rodinných domech. Často však podcení náklady na jeho provoz, zejména na filtraci. Bez efektivní filtrace se přitom bazén může velmi rychle stát nevzhlednou a někdy i nebezpečnou zábavou. Jak na to, abyste si mohli váš bazén užívat bez omezení, ale přitom neutratili zbytečně moc peněz z rodinného rozpočtu?

 • Jak si zařídit malý balkon

  Praktické a nevšední inspirace, jak si zařídit malý balkon

  , 0 komentářů

  Ach, balkon. Splněný sen o životě ve městě s propojením na kousek přírody. Většina bytů má však poměrně malé balkony. Jak si zařídit malý balkon? To je vzrušující výzva pro funkčnost balkonového nábytku i estetický dojem dekorací. Nechte se inspirovat a efektivně využijte každý kousek malého prostoru.

« Předchozí
1
2 3 4 6 7 Další »