• Kouzelné podzimní bydlení

  Kouzelné podzimní bydlení: 5 tipů, jak přinést podzim do interiéru

  , 0 komentářů

  Oranžové a žluté listy, sychravé počasí a vrstvení oblečení nám dávají jasně najevo, že podzim je tady. Toto krásné magické období si ovšem nemusíte užívat jen venku. Klidně jej můžete přinést i do své domácnosti. Toužíte po podzimním interiéru, ze kterého bude sálat pravá domácí atmosféra a příjemné teplo? Máme pro vás 5 praktických tipů.

 • Vstupní bonusy pro sportovní sázení: Bonusové akce sázkových kanceláří

  Vstupní bonusy pro sportovní sázení: Bonusové akce sázkových kanceláří

  , 0 komentářů

  Ve světě online sázení je nekonečné množství stránek a kanceláří, které můžete vyzkoušet. Mezi těmi nejlepšími najdete také skvělé možnosti bonusů a akcí pro nové hráče. Vstupní bonusy jsou tím, co v dnešní době rozhoduje o tom, zda si hráči vyberou specifickou stránku nebo ne. Co je dobré o vstupních bonusech vědět a jak poznat ty nejlepší nabídky?

 • Tipy na podzimní posílení imunity

  Podzimní zahrada: Tipy, jak ji využít na posílení imunity

  , 0 komentářů

  Zahrada je plná pokladů, díky kterým můžete posílit svou imunitu. S příchodem podzimu nastává ten pravý čas, kdy byste svému imunitnímu systému měli věnovat největší péči. Díky několika bylinkám a potravinám ze zahrady zvládnete posílit organismus a odolat nachlazení a virózám typickým pro podzimní období.

 • Bydlete nezávisle na energiích

  , 0 komentářů

  Dnešní technologie umožňuje realizaci energeticky úsporného bydlení a rozvoj soběstačné výstavby. Vyšší stavební náklady jsou kompenzovány úsporami při provozu autonomní budovy. Pokrok navíc dělá to, co bylo dříve řešením jen pro vyvolené, dnes je dostupné v mnohem větším měřítku.

 • Pistácie

  Pistácie: od zasazení, zpracování až k vám domů na stůl

  , 0 komentářů

  Pistácie patří k vůbec nejoblíbenějším druhům ořechů. Jde o zdravou pochutinu s velice různorodým využitím. Víte ale, co vše se musí odehrát, než se dostane pistácie k vám na stůl?

 • Posezení na zahradě

  Tipy, které vám zpříjemní posezení na zahradě

  , 0 komentářů

  Teplé letní večery doslova vybízejí k příjemnému posezení na zahradě. Jak si takové večery ještě více zpříjemnit? Máme pro vás několik atraktivních tipů.

 • Několik tipů, jak se starat o zahradu, aby vám ji každý záviděl

  , 0 komentářů

  Léto je obdobím, kdy je zahrada nejkrásnější, můžeme si ji konečně užít a také se můžeme výsledky naší celoroční práce pochlubit. Ať už máme klasickou venkovskou zahradu osázenou pivoňkami a růžemi, nebo moderní zahradu, která se vyznačuje jednoduchostí a střídmostí, zahrada se nám za naši péči vždy odvděčí.

 • Romantické i moderní venkovní LED osvětlení.

  Při rekonstrukci zahrady nezapomeňte na nové venkovní osvícení

  , 0 komentářů

  V létě cítí člověk příval energie a má více volna, které chce trávit venku. Ideální kombinace pro rekonstrukci zahrady. K ní jako třešnička na dort patří romantické, moderní, účelné venkovní osvětlení, na které se nesmí zapomenout a řešit až na závěr.

« Předchozí
1
2 3 4 5 6 Další »