• I práce v zahradě se občas neobejde bez zranění

  I práce v zahradě se občas neobejde bez zranění

  , 0 komentářů

  Mnoho lidí považuje zahrádkaření za poměrně bezpečný koníček. Ale stejně jako například šachy nebo sudoku, ani zahradničení se občas neobejde bez úrazu. Nepodceňujte takové situace a buďte na ně naopak připraveni. Sjednejte si úrazové pojištění.

 • Předpěstování a sázení do skleníku

  Únor je čas předpěstování i sázení do skleníku

  , 0 komentářů

  V únoru se dny začínají prodlužovat, přibývá slunečního svitu. Ideální čas na přípravy na novou zahrádkářskou sezonu. Můžete začít s předpěstováním u vás doma, sázením rané zeleniny do skleníku a vysazováním okrasných cibulovin, pokud jste nestihli na podzim. Únor je také ideální čas k ořezání ovocných stromů.

 • Pořiďte si hasící přístroj

  Jak se zachovat, když vypukne požár?

  , 0 komentářů

  Chcete-li zabránit tomu, aby požár vašemu domu způsobil vážné škody, dbejte na prevenci. Pokud ale k požáru i přesto dojde, nabízíme vám několik triků, které by se vám v daný okamžik mohly hodit. Oheň je katastrofální a musíte být opatrní, protože za pouhé dvě minuty se požár v kuchyni může změnit v rychle se pohybující a život ohrožující bestii. Co tedy dělat? Zde je několik tipů.

 • Bezpečný ráj dětských her

  Bezpečný ráj dětských her můžete mít na zahradě

  , 1 komentář

  Milujete posezení na zahradě, v klidu, ve stínu stromů, ve společnosti dětí nebo vnoučat, které máte na dohled? Bezpečí oplocené zahrady, kde si děti mohou hrát na udržovaném trávníku, bez rizik a nástrah, které by na ně mohly číhat na ulici či v parku, je ideálním prostorem pro rozmanitá zahradní dobrodružství každého dítěte.

 • Mezinárodní B2B obchodní portál pro průmyslová odvětví

  Tisíce zákazníků, miliony produktů a další expanze. Online tržiště merXu pro B2B obchodování úspěšně roste

  , 0 komentářů

  Online obchodní platforma merXu pro B2B obchodování má za sebou necelý rok fungování. Vznikla v reakci na trendy a potřeby daného trhu a výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům nabízí možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku, konkrétně v rámci střední Evropy a Pobaltí.

 • Doplněk, který Vám zajistí ochranu i před nepřízní počasí.

  Párty stany – doplněk, který Vám zajistí ochranu před Sluncem i deštěm

  , 1 komentář

  Dokonalá ochrana před přímým sluncem, stejně jako ochrana před mrholením i silným deštěm, nebo ochrana před větrem. To vše dokáží párty stany.

 • Nadzemní bazén

  Koupací sezóna se blíží ke konci – víte, jak správě zazimovat nadzemní bazén?

  , 1 komentář

  Už i babí léto se s námi pomalu loučí a meteorologové nám letos slibují skutečně tuhou zimu. Je tak načase zazimovat nejen zahradu a chalupu, ale blíží se také ideální čas zazimování venkovních bazénů. Přestože se nejedná o žádnou vědu, každá chyba při zazimování může bazénu ublížit. Proto si projdeme správný postup zazimování bazénu od A do Z.

 • Pekanové ořechy

  Co jsou pekanové ořechy

  , 0 komentářů

  V jižní části Spojených států a v Mexiku mají svůj původ pekanové ořechy. S rozvojem námořnictví se potom dostaly do celého světa, včetně západní Evropy.