• Jak pečovat o novou zahradu

  Jak pečovat o novou zahradu?

  , 0 komentářů

  Péče o každou zahradu, pokud má vypadat k světu, vyžaduje čas a úsilí. Pokud však budete postupovat systematicky a budete myslet na náročnost údržby už od návrhu zahrady, zvládnete to sami bez pomoci zahradnické firmy. Práce na zahradě vás navíc dokáže uklidnit, stejně jako pocit z dobře odvedené práce, která bude vidět pokaždé, když si na zahradu zajdete odpočinout.

 • Jak ve skleníku pěstovat nejrůznější ovoce a zeleninu

  Jak ve skleníku pěstovat nejrůznější ovoce a zeleninu

  , 0 komentářů

  Pěstování ovoce a zeleniny ve skleníku je skvělý způsob, jak prodloužit vegetační období a produkovat vysoce kvalitní úrodu po celý rok. Při správném plánování a péči můžete vypěstovat širokou škálu ovoce a zeleniny. Inspirujte se našimi farmářskými a zahrádkářskými tipy.

 • Sekání trávníku

  Sekání trávníku: Jak často a jakými stroji to zvládnout?

  , 0 komentářů

  Zjistěte, jak často sekat trávník pro dokonalý vzhled a zdravý růst. Porovnáme nejlepší sekačky na trhu, včetně benzínových a robotických modelů.

 • Neviditelné obrubníky v okrasné zahradě

  Výhody neviditelných obrubníků v okrasné zahradě

  , 0 komentářů

  Neviditelný obrubník v sobě kombinuje vlastnosti jako trvanlivost, bezúdržbovost, rychlost a jednoduchost pokládky s cenovou dostupností. V článku se dozvíte o hlavních výhodách tohoto řešení.

 • Kouzelné podzimní bydlení

  Kouzelné podzimní bydlení: 5 tipů, jak přinést podzim do interiéru

  , 0 komentářů

  Oranžové a žluté listy, sychravé počasí a vrstvení oblečení nám dávají jasně najevo, že podzim je tady. Toto krásné magické období si ovšem nemusíte užívat jen venku. Klidně jej můžete přinést i do své domácnosti. Toužíte po podzimním interiéru, ze kterého bude sálat pravá domácí atmosféra a příjemné teplo? Máme pro vás 5 praktických tipů.

 • Vstupní bonusy pro sportovní sázení: Bonusové akce sázkových kanceláří

  Vstupní bonusy pro sportovní sázení: Bonusové akce sázkových kanceláří

  , 0 komentářů

  Ve světě online sázení je nekonečné množství stránek a kanceláří, které můžete vyzkoušet. Mezi těmi nejlepšími najdete také skvělé možnosti bonusů a akcí pro nové hráče. Vstupní bonusy jsou tím, co v dnešní době rozhoduje o tom, zda si hráči vyberou specifickou stránku nebo ne. Co je dobré o vstupních bonusech vědět a jak poznat ty nejlepší nabídky?

 • Tipy na podzimní posílení imunity

  Podzimní zahrada: Tipy, jak ji využít na posílení imunity

  , 0 komentářů

  Zahrada je plná pokladů, díky kterým můžete posílit svou imunitu. S příchodem podzimu nastává ten pravý čas, kdy byste svému imunitnímu systému měli věnovat největší péči. Díky několika bylinkám a potravinám ze zahrady zvládnete posílit organismus a odolat nachlazení a virózám typickým pro podzimní období.

 • Bydlete nezávisle na energiích

  , 0 komentářů

  Dnešní technologie umožňuje realizaci energeticky úsporného bydlení a rozvoj soběstačné výstavby. Vyšší stavební náklady jsou kompenzovány úsporami při provozu autonomní budovy. Pokrok navíc dělá to, co bylo dříve řešením jen pro vyvolené, dnes je dostupné v mnohem větším měřítku.