• Správně zasazený okrasný strom se vám odvděčí svou krásou

  Jáma pro výsadbu okrasného stromu

  , 0 komentářů

  V dnešním článku si povíme něco málo o správných parametrech jámy pro sadbu okrasného stromu.

 • Angrešt - plody na keři

  Angrešt se výborně hodí do malých zahrad

  , 0 komentářů

  Dá se pěstovat v polostínu. Snese chladnější oblasti. Netrpí na jarní mrazíky. A především se hodí do malých zahrad, jedlých předzahrádek a vůbec míst, kde počítáte každý centimetr. Přečtěte si o tom, jak tohle zdravé a na vitamíny bohaté ovoce pěstovat.

 • Tipy na letošní sezónu

  4 tipy, jak vyladit zahradu na léto

  , 4 komentáře

  Příjemné počasí nabádá konečně vyjít na terasu nebo na zahradu a pořádně si umazat ruce od hlíny. Už víte, jaké nové květiny zasadíte a co letos přesadíte do svých oblíbených truhlíků?

 • Soutěžte s námi o tlakové postřikovače!

  Soutěžte s námi o tlakové postřikovače!

  , 0 komentářů

  Na začátek sezóny jsme pro Vás připravili krátkou soutěž. Stačí správně zodpovědět otázku a splnit soutěžní úkol a můžete zdarma získat jeden ze tří tlakových postřikovačů Gloria Hobby 100! Soutěž probíhá do 31.5.2017.

 • Pěstování maliníku

  Pěstování maliníků od A do Z

  , 0 komentářů

  Pořádná sklizeň. Spousta vitamínů. A minimální péče. Tak by se dalo shrnout pěstování maliníku. Narozdíl od řady bobulovin nepotřebuje tohle vděčné drobné ovoce náročnou přípravu stanoviště nebo věčné opečovávání. Stačí se o keře základně postarat a vaši péči vám bohatě vrátí při sklizni.

 • Prořezávání stromů ruční pilou

  Jarní prořez stromů ovlivní dřevinu na celý rok

  , 0 komentářů

  První jarní slunce je tu, a proto je ideální čas věnovat pozornost dřevinám, které celou zimu odolávaly nepříznivým podmínkám jako studený vítr a mráz. Prořezem zajistíte dobrou kondici dřevin a kvalitní plody v následujícím období.

 • jalovec viržinský - Okrasné stromy do vaší zahrady

  Vše, co jste nevěděli o jalovci viržinském

  , 0 komentářů

  Začínající jaro doslova vybízí k provedení úprav na zahradě. Možná přemýšlíte o vhodném okrasném stromu, který by celou zahradu rozzářil. Co takhle jalovec viržinský? Prozradíme vám vše o jeho původu i pěstování.

 • Bezpečnost práce při prořezávání a kácení stromů.

  Správná délka hrotů vám zajistí bezpečný pohyb po stromě

  , 0 komentářů

  Stromolezecké stupačky patří k základní výbavě každého stromolezce - arboristy. Používají se při postupném a rizikovém kácení stromů a jsou neocenitelným pomocníkem při výstupu a samotném pohybu po stromě.