• plzák španělský na salátu

  Zaručené recepty na hubení slimáků a plzáků

  , 0 komentářů

  Škodliví plži jsou rok od roku stále větším postrachem nejen zahrádkářů, ale také zahradníků a zemědělců. Hubíme je někdy tak horečnatě, až si do budoucna líčíme pasti sami na sebe a své blízké. Je účinná obrana vůbec možná?

 • tavná lepicí pistole je skvělý pomocník

  Tavná pistole - super pomocník nejen pro aranžéry

  , 0 komentářů

  Patříte mezi ty, kteří spíše než kupovaným dekoracím dávají přednost jejich vytváření? Pak se vám určitě bude hodit tavná lepicí pistole. Poradíme vám, jak vybrat tu nejlepší, respektive nejvhodnější. Zatímco pro příležitostné lepení bohatě postačí pistole v ceně kolem stokoruny, náročnější kutilové mohou při výběru přihlédnout i k dalším parametrům.

 • je čas na přípravu příštího jara

  Příprava pestrého jara - sázíme cibuloviny

  , 0 komentářů

  Pokud si na jaře chcete užívat pohled na postupně rozkvétající zahradu, pak začněte s přípravami na přelomu léta a podzimu. Prvními květy zdaleka nehýří pouze cibuloviny, i když ty v prvních měsících roku převládají. Pro snadnější plánování vám nabízíme inspiraci kdy, co a jakou barvou vám zahradu rozzáří.

 • vhodná péče prodlouží květinám ve váze život

  Prodlužte život řezaným květům

  , 0 komentářů

  Květiny, které ustřihneme do vázy, mají svůj život jednou pro vždy zkrácený. Ale dodržíme-li několik základních pravidel, mohou nás těšit přece jen docela dlouho. Ať už jsme je vypěstovali na vlastní zahradě nebo dostali jako dárek.

« Předchozí 1 6 11 15 17 18 19
20
Další »

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK