Zahradní prvky

Přidat vlákno
 • Dřišťál

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Jana Lazárková, Poslední příspěvek: 16.9. 2020 16:15
  Příspěvek: Dobrý den, ráda bych skryla různé a nevzhledné ploty čtyř sousedních okálů. Vzhledem k tomu, že místy je vedle těchto plotů prostor pouze několik desítek centimetrů a pokračuje pak kamennou zídkou směrem dolů, napadla mne varianta dřišťálů , které se označují Rocket (Red rocket, orange rocket, golden rocket atd.) a které vyrůstají rovně vzhůru a nejsou příliš široké. Prosím o radu zda je tato volba dobrá (stanoviště je slunné) a pokud ano, je zde v ČR nějaký prodejce specializující se na tyto druhy dřišťálů - tedy, zda je možné je ve větším množství sehnat na jednom místě??? Děkuji za odpověď a přeji krásný den.
 • Máte zahradní krb?

  Počet komentářů: 12
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Zdena , Poslední příspěvek: 26.6. 2019 20:29
  Příspěvek: Zdravím,

  máte na zahradě krb? Jak moc ho využíváte? Mám vybraný model Solidus, ale nejsem si úplně jista, jestli ho úplně využijeme, tak by mě zajímali vaše názory, jestli to má smysl :) Klidně házejte fotky, jako inspiraci.

  Díky moc,
  Z.
 • Schody v jezírku

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Petra , Poslední příspěvek: 05.10. 2018 20:22
  Příspěvek:  Dobrý den ,potřebovala bych poradit co s kluzkymy schody v jezírku .Schody jsou z pískovce,chápu že bojovat proti tomu je marné,ale co dát na ty schody ?Přece když na schody dam nějaký proti skluzový material tak se stejne zanese a bude to k ničemu ne? Máte nejake zkušenosti jak to vyřešit?Předem děkuji za váš čas a odpověď  Petra

 • Jaké jezírko?

  Počet komentářů: 2
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Veronika Vicková, Poslední příspěvek: 22.6. 2018 10:19
  Příspěvek: Dobrý den,
  potřebovala bych se poradit. Máme na zahradě, ještě z dob stavby, bagrem vyhloubenou díru cca 0,5 - 1m hlubokou. Velmi často se zde objevuje cca 20cm vody, pokud není moc velké sucho. Měli jsme v plánu z této "díry" vytvořit hezké jezírko ale obávám se, že pokud to necháme plně na přírodě, moc vody zde mít nebudeme. Naopak na druhou stranu se obávám, pokud položíme folii a zatěžkáme kameny, nemůže tlak té spodní vody mít nějaký vliv na formu jezírka? Předem moc děkuji za odpověď.
 • Přestavba jezírka

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Eva , Poslední příspěvek: 20.6. 2018 16:12
  Příspěvek: Dobrý den, máme na zahradě po předchozím majiteli ošklivé obdélníkové jezírko s popraskanou folií, kudy uniká voda a pod folií se sesouvá břeh. Budu muset folii vyměnit a při té příležitosti bych ráda jezírko přestavěla (nemá ani postupný břeh, rostliny apod. a chci ho zmenšit). Nevíte čím břeh zpevnit, aby se mi schodovitý břeh nesesouval? Díky.
 • Skleník - jaký vybrat

  Počet komentářů: 4
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Martina Táborská, Poslední příspěvek: 25.2. 2018 20:33
  Příspěvek: Ahoj, plánujeme si pořídit skleník, pravděpodpbně na rajčata atp., jaké máte zkušenosti se skleníky vy, jsou nějaké výrazné rozdíly v tom, kde je koupím, nebo je to tak nějak jedno, odkud jste kupovali vy a jste spokojení? Děkuji.
 • Zahradní nábytek do altánu

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Pavlína Javůrková, Poslední příspěvek: 25.2. 2018 15:17
  Příspěvek: Ahoj :) postavili jsme si nový altán a chci do něj nějaký stylový nábytek. Hodně se mi líbí takhle kulatá sestava z umělého ratanu. Myslím, že do kulatého altánu by to bylo skvělé, ale nemám s tím nábytkem žádné zkušenosti. Snad jsem ho ani nikdy neviděla na živo. Nemáte ho někdo?
 • Designové květináče

  Počet komentářů: 3
  Autor: Karin klosová, Poslední příspěvek: 11.11. 2017 07:20
  Příspěvek: Dobrý den, máte někdo nějaké tipy na designové květináče do interiéru? Díky za tipy a rady
 • Zastřešení na bazén

  Počet komentářů: 0
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Jarek , Poslední příspěvek: 06.9. 2017 00:00
  Příspěvek: Dobrý den,
  máte někdo zkušenosti s koupí pevného zastřešení na bazén? Koho byste vybrali, firem je spousty. Co například https://www.alupo.cz/, mají dobré ceny nebo někoho jiného?
 • Stavba nového skleníku

  Počet komentářů: 5
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Martin , Poslední příspěvek: 22.4. 2017 15:59
  Příspěvek: Dobry den, chystan se postavit novy sklenik z polykarbonatu. Sklenik bude polozen na betonovem zakladu cca 70-80cm do zeme. Zajimalo by me, jestli je potreba vybetonovat i dno.
  Dale jako zeminu pouzit ode dna.

  S pozdravem
  Martin Bolf
 • Rychlé levné ploty

  Počet komentářů: 0
  Autor: Nepřihlášený uživatel - Jan Březin, Poslední příspěvek: 19.9. 2016 11:55
  Příspěvek: Dobrý den, máte někdo zkušenost s eshopem www.dobes.eu ? Prodávají pletivo na ploty, stínící sítě, pod plot atd... Děkuji za rady
 • Písek pro dětské pískoviště

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - , Poslední příspěvek: 12.5. 2016 19:21
  Příspěvek: Dobrý den, rádi bychom na zahradě udělali hrací kout pro děti. Jeho součástí bude i pískoviště. Ale nevíme, kde sehnat písek a jaký je pro takový účel vhodný. Děkujeme, Součkovi.
 • Vysloužilé železniční pražce v zahradě

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - , Poslední příspěvek: 19.3. 2014 11:52
  Příspěvek: Je možné v zahradě využít staré železniční pražce?
 • Orientace skleníku

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - , Poslední příspěvek: 31.1. 2014 16:38
  Příspěvek: Jaká je nejvhodnější orientace skleníku?
 • Zahradní jezírko

  Počet komentářů: 1
  Autor: Nepřihlášený uživatel - , Poslední příspěvek: 11.6. 2013 00:27
  Příspěvek: Chtěl bych na zahradě malé jezírko, ale nechce se mi budovat žádnou betonovou nádrž. Je to možné udělat i nějak jinak? Petr

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK