Diskuze na téma: Skleník - jaký vybrat

(0hlasů)
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé
Autor: Nepřihlášený uživatel - Martina Táborská , Vloženo: 18.2. 2018 13:26
Ahoj, plánujeme si pořídit skleník, pravděpodpbně na rajčata atp., jaké máte zkušenosti se skleníky vy, jsou nějaké výrazné rozdíly v tom, kde je koupím, nebo je to tak nějak jedno, odkud jste kupovali vy a jste spokojení? Děkuji.

Autor: Redakce , Vloženo: 20.2. 2018 22:26
Dobrý den Martino,
rozhodnutí pořídit si skleník nebývá tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Před jeho pořízením byste měla zvážit, co všechno a v jakém pořadí plánujete ve skleníku pěstovat. Od toho se bude odvíjet jeho podoba a velikost, umístění skleníku (slunečné místo, dodržení minimální vzdálenosti skleníku od hranice se sousedním pozemkem, systém větrání a zavlažování, stínění apod.). Dalším kritériem je volba kvality materiálu, zda preferujete vytápění či nikoliv a v neposlední řadě, jakou částku jste ochotná do pořízení investovat. Nabídka trhu je poměrně bohatá i v rámci různých cenových kategorií, ale záleží na konkrétních podmínkách i finančních možnostech.
Autor: Dominka Kepková, Vloženo: 23.2. 2018 22:12
Zdravím, přesně tak, jak už je psáno v komentáři přede mnou, určitě není tak jednoduché vybrat a je zde spousta kritérií, která budete muset promyslet především vy :-) Určitě bych ale neřekla, že je jedno, odkud skleník koupíte, jakože by byly všechny stejné, to určitě ne... abych se tedy dostala k otázce, konkrétně my jsme kupovali skleník ze Zeleného údolí (internetový obychod) a zkušenost máme moc dobrou... tak tedy držím moc palce s výběrem, Dominika K.
Autor: Martina Táborská, Vloženo: 24.2. 2018 20:14
Děkuji moc za rady, podívám se :-)
Autor: Dominika Kepková, Vloženo: 25.2. 2018 20:33
Nemáte vůbec zač.
Autor: Michael Harvat, Vloženo: 30.9. 2020 15:23
Dobrý den. Přemýšlím o skleníku a chtěl bych se Vás zeptat na radu. Můj sen je hodně pěstovat a chtěl bych mít v budoucnu obrovský skleník. Podle čeho bych měl vybírat? Budu rád za veškeré rady.
Autor: Roman , Vloženo: 05.10. 2020 10:06
Dávám přednost klasickému skleníku s kovovou konstrukcí a skleněnou výplní, ale každý má jiné možnosti i požadavky..

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK