Diskuze na téma: Stavba nového skleníku
Dale jako zeminu pouzit ode dna.
S pozdravem
Martin Bolf
Ve skleniku probehne vymena zeminy. Na diskuzich jsem se docetl, pouziti konskeho hnoje, promichani raselina + ornice. Je toto spravne?
A muzu se zeptat do jake hloubky?
S pozdravem.
M. Bolf
max./min. teplota
24/0°C
13. Červen, Sobota
-
14. Červen, Neděle
max./min. teplota 18/10°C min. přízemní teplota 10.8°C množství srážek 0.2mm -
15. Červen, Pondělí
max./min. teplota 20/9°C min. přízemní teplota 9.2°C množství srážek 0mm -
16. Červen, Úterý
max./min. teplota 22/8°C min. přízemní teplota 8°C množství srážek 0mm
