Diskuze na téma: Máte zahradní krb?

(0hlasů)
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé
Autor: Nepřihlášený uživatel - Zdena , Vloženo: 18.4. 2016 00:00
Zdravím,

máte na zahradě krb? Jak moc ho využíváte? Mám vybraný model Solidus, ale nejsem si úplně jista, jestli ho úplně využijeme, tak by mě zajímali vaše názory, jestli to má smysl :) Klidně házejte fotky, jako inspiraci.

Díky moc,
Z.

Autor: Mišule , Vloženo: 13.6. 2016 23:32
Ahoj, my jsme koupili nedávno zahradní krb Xx a jsme spokojení velice. Používáme ho přes léto každý víkend. Mám ho raději než plynový gril. Dřevo je prostě dřevo. Navíc se mi líbí, že to je venku pořád, kdežto gril jsme museli pořád schovávat.
Autor: Milan , Vloženo: 22.7. 2016 11:23
Koukal jsem se a zdají se tam být super ceny a kvalita je z tama jaká? Nerad bych to podcenil... nejvíc se mi teda líbí zahradni krb Xy, ale ještě nevím, jestli do něj půjdu :)
Autor: Luboš , Vloženo: 05.8. 2016 12:32
Milane, tak co jak jsi pokročil s tím zahradním krbem? Teda pokud vůbec nějak a taky jestli sis to nerozmyslel… teda doufám že né, protože to se fakt hodí i v zimě :D
Autor: Milan , Vloženo: 21.8. 2016 13:32
pokročil, už mám jen dva favoritní krby a z těch si vyberu jeden a už to budu konečně mít, snad teda :D nebo doufám..
Autor: Dominika , Vloženo: 11.9. 2018 23:22
my taktéž máme krb a vyšlo nás to velice levně, navíc nám slouží už pěkných pár let bez vážných problémů
Autor: Milan , Vloženo: 19.7. 2016 13:09
také přemýšlím o koupi zahradního krbu na naši zahrádku... myslím si že je to dobrá investice, jen se v tom vůbec nevyznám, tak budu za každou radu jenom rád. Milan
Autor: Luboš , Vloženo: 20.7. 2016 22:37
já jsem v červnu tohoto roku si koupil zahradní krb a musím vám říct, že je to teda pořádná paráda, nikdy bych víc neměnil.
Autor: Alena , Vloženo: 15.12. 2016 13:14
Tak co se týče přímo zahradního krbu - nemáme, původně jsme chtěli altánek s posezením, ale nakonec lépe bychom využili letní/zimní venkovní kuchyň. Stavba svépomocí by asi přišla draho, tak jsme se místo toho uchýlili ke sporáku na dřevo.
Autor: Miluška Veselá, Vloženo: 23.1. 2018 10:57
Od českého výrobce máme na zahradě zahradní krb. Máme ho teprve krátce. Letos ho budeme využívat po druhé, ale moc si ho tedy chválíme.
Autor: Janousek Kavalir, Vloženo: 20.11. 2018 16:21
Dobrý den, krb na zahradě máme, udělali jsme celou venkovní kuchyni, tak abychom mohli na zahradě trávit co nejvíce času. Protože jsme chtěli všechno v přírodním vzhledu, tak jsme použili gratinový dřez a baterie. Už je tam máme celou sezonu a stále vypadají dobře.
Autor: Pavel , Vloženo: 04.4. 2019 13:17
My máme klasický kotlíkový gril, který je na přípravu různých pokrmů dle mého názoru asi nejlepší, ale krb mi tak trochu chyběl. Minulý rok jsem objevil terakotové krby a nakonec jsem přes zimu jeden objednal. Zatím jsme ho zkoušeli jen jednou teď na jaře, ale musím říct, že pro chladnější večery je perfektní a dobře zahřeje. Navíc ten pohled na plápolající plameny je úžasně relaxační a je možné si i něco malého opéct.
Autor: Adéla , Vloženo: 26.6. 2019 20:29
Ano máme, kupovali jsme ho letos na jaře. Takže teď už vesele grilujeme.
Autor: Zdena Votavová, Vloženo: 05.10. 2021 09:38
Ahoj, také si ho chceme teď pořídit. Díky všem za rady, ještě to zvážíme.