Diskuze na téma: Přesazení venkovního ibišku

(0hlasů)
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé
Autor: Nepřihlášený uživatel - Ľubica laufersweilerová , Vloženo: 14.3. 2017 17:56
Prosím o radu. Jen krátce vlastním malou zahrádku. Je tam spousta práce, abych ji změnila k obrazu svému. Několik let tam nikdo nic nedělal. Ale teď bych chtěla nějaké ozdobné keře koupit - ty co jsou, střihám atd. prosím poraďte - chci vykopat venkovní ibišek a přesadit na jiné místo, poraďte jak co nejlépe to udělat.
Děkuji,
nashledanou
Laufersweilerová

Autor: Josef , Vloženo: 15.3. 2017 12:47
Dobrý den, váš dotaz je příliš obecný a bez znalostí místa a konkrétních podmínek vaší zahrady nelze zodpovědně odpovědět. Mohla byste zkusit najít si v místě bydliště zahradního architekta, který by vám mohl vytvořit návrh na míru. Jako příklad ozdobných keřů uvádím: čimišník stromovitý, kručinka, rakytník, čilimník, růže svraskalá, ruj vlasatá a další.
Autor: lena , Vloženo: 15.3. 2017 13:22
Obecně ibišek potřebuje světlé stanoviště, ideálně přes poledne chráněné před přímým sluncem. Obvykle preferuje vyšší vlhkost vzduchu, pravidelnou zálivku a na zimu jej chránit před mrazem.

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK