Zahradní prvky
Živé ploty, voda v zahradě, stavby, cestičky, zídky, skleníky, pergoly, krmítka...Orientace skleníku
Záleží na konkrétních pěstitelských záměrech. Pokud chcete skleník využívat co nejdelší období roku, tedy už brzy na jaře a na podzim, případně celoročně, pak je nejvhodnější orientovat jej podélnou stranou směrem k jihu.
Pokud budete skleník využívat hlavně přes léto, pak jižním směrem natočte jeho čelo. Tím si ušetříte práci s větráním v letních měsících a rostlinám poskytnete rovnoměrnější osvětlení.
Podobné příspěvky
-
Zahradní jezírko
Otázka:Chtěl bych na zahradě malé jezírko, ale nechce se mi budovat žádnou betonovou nádrž. Je to možné udělat i nějak jinak? Petr
-
Písek pro dětské pískoviště
Otázka: Dobrý den, rádi bychom na zahradě udělali hrací kout pro děti. Jeho součástí bude i pískoviště. Ale nevíme, kde sehnat písek a jaký je pro takový účel vhodný. Děkujeme, Součkovi. -
Vysloužilé železniční pražce v zahradě
Otázka: Je možné v zahradě využít staré železniční pražce?
max./min. teplota
12/0°C
2. Listopad, Neděle
-
3. Listopad, Pondělí
max./min. teplota 11/6°C min. přízemní teplota 6°C množství srážek 0mm -
4. Listopad, Úterý
max./min. teplota 15/4°C min. přízemní teplota 4.2°C množství srážek 0mm -
5. Listopad, Středa
max./min. teplota 12/1°C min. přízemní teplota 1.2°C množství srážek 0mm
