Diskuze na téma: Slivky - porada

(0hlasů)
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé
Autor: Nepřihlášený uživatel - Juraj , Vloženo: 02.8. 2019 13:24
Dobrý deň, prosím vás neviem čo sa stalo so slivkami, ale mám ich takéto. Jedna je na jeseň vysadená a druhá ma 5 rok (zatiaľ mala každý rok slivky). Neviem či ešte žijú alebo sú suché. Prípadne im urobiť letný rez, a ako? Ak by to pomohlo. Chcem vedieť či ich má zmysel držať v zemi alebo nie? Ďakujem, prikladám aj foto.

Autor: Anežka , Vloženo: 12.8. 2019 18:22
Dobrý den, zaujaly mě vaše fotografie, protože jsme před časem také měli problém s mladými stromky. U nás se nakonec ukázalo, že nám kořeny ožírali hryzci. Zkusila bych tedy, jestli stromky drží pevně v zemi nebo opatrně odhrabat hlínu a zkontrolovat stav kořínků. Pokud by vše bylo v pořádku, pak mě napadá ještě možnost jejich namrznutí (zima, jaro).
Autor: eva němečková, Vloženo: 09.9. 2019 10:36
Mám 7mi letou pološvestku a trpí pod invazivním napadením mšicemi. Až jsou sty napovrchu pokryty černým práškem a zespodu plno šedých nebo bílých vajíček mšic. Viděla jsem v létě, jak se úplně rojí jakési létající mušičky kolem větví. Nebo je to něco jiného? Čím to postříkat?

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK